середа, 4 квітня 2018 р.

Хресна дорога

Настав час посту. Це час покаяння, очищення, навернення. Це — школа покути, в якій можна поглибити свою віру і переглянути своє життя, і на скільки це можливо — змінитись, примиритись з Богом і ближнім. Побороти свої немочі, навчитися стриманості. Це особлива нагода, коли ми можемо разом розважати над страстями Господніми, йти разом з Ісусом Хресною дорогою, з ним вмерти і воскреснути до нового життя. Це нагода попросити прощення, бо він постраждав за всіх нас, а нині кожного з нас кличе до добра і любові.
Учні 4-Б класу ЛЗСШ І ступеня №53 разом зі своїми батьками відгукнулися на цей поклик, відкрили свої серця і разом з Ісусом йшли Хресною дорогою, роздумуючи над ранами, терпіннями і смертю Спасителя всього світу у монастирі святого Онуфрія.

«Любий Ісусе, дорогий наш Спасителю, замість злих людей, строгих і несправедливих, мала громада дітей разом зі своїми батьками знову хоче іти з Тобою Хресною дорогою, хоче з Тобою разом переживати кожен крок на дорозі Твоїх терпінь», — говорили діти.
Після кожної стації школярі запалювали свічечки і виставили їх у формі серця.Нехай ця свічечка горить,
За всі гріхи людських синів на світі.
Яких молитва матері свята,
Навчила Правду Божу розуміти.


Складаємо велику подяку за молитву, допомогу та підтримку отцю Антонію.